„Dávať svoje najlepšie ja znamená konať preto, že to chceš, nie preto, že očakávaš za to odmenu.“

don Miguel RuizUž ste niekedy rozmýšľali o dobrovoľníckej službe?

Je tu možnosť pripojiť sa k dobrovoľníckemu tímu, ktorí sa snaží pomáhať ľuďom, s akýmkoľvek zdravotným obmedzením. 

Ponúkame zoznam skvelých ľudí, ktorí to v živote nemali celkom ľahké a potrebovali by nejakú nezištnú pomoc pri ich obľúbených činnostiach.

Zumba s Lackom, Miňou a Jarkom

Hľadáme jedného alebo dvoch dobrovoľníkov, ktorí by doprevádzali týchto troch skvelých ľudí na Zumbu každú nedeľu o 18:00.

Laci a Mima 1Lacko a Miňa sú krásny pár, ktorí sú vždy veselí a spontánni. Majú radi hudbu a tanec, najmä Zumbu, pri ktorej sa vedia vždy zabaviť.

 

Jarko je mladý, vždy usmiaty muž, ktorý má rád spoločnosť a rád by chodil na Zumbu spolu s Lackom a Miňou.

 

 

 

Romanka

Romanka je neskutočne milé a šikovné dievča. Svojim úsmevom a dobrosrdečnosťou si vie získať veľa ľudí. Romanka sa rada parádi a chce vyzerať dobre. Hľadáme človeka, ktorý by jej pomohol k jej kráse ako napr. nalakovať nechty, vyčesať vlasy, alebo sa s ňou poprechádzať po parku.

 

 

Prechádzka s Mirkou

Mirka je tichšej povahy a vždy ochotná pomôcť. Tvár má vždy rozžiarenú s úsmevom a rýchlo sa pre niečo nadchne. Mirka má problém so zrakom a preto sa bojí chodiť sama vonku. Veľmi rada by mala pri sebe človeka, ktorý ju zoberie na prechádzku a porozpráva sa s ňou pri koláčiku a káve.

 

 

Prechádzka s Božkou

Božka je vysmiata, šikovná mladá žena, ktorá rada chodí v peknom slnečnom počasí na prechádzku a v lete rada chodí na kúpalisko.

 

 

 Ak máte záujem spoznať týchto milých ľudí a ste ochotní im pomôcť, kontaktuje nás na:

alternativa.no@gmail.com

tel. č. 0948 629 621

kontaktná osoba: Patrícia Kokyová


Tešíme sa na Vás!